Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
OPEN - KKG/KKK - RANKING - tevens Wintercompetitie 2019 bij SSV Ons Genoegen te Deventer (Colmschate) december 2019
Van:
Maandag / 09-12-2019
Tot en met:
Woensdag / 18-12-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SSV Ons Genoegen Somervaartpad 2 7421HZ Deventer
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: E.A.C. Mulder Telnr. 0654716693 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Inschrijf geld voor de wintercompetitie is euro 6,- en de open wedstrijd is euro 8,-.
  • Graag minimaal 24 uur van te voren afmelden.
  • Bij geen afmelding zal de baan in rekening worden gebracht.

Maandag 09/12/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKG/KKK19.30 uurH KorthoefC.g. VerhaarGerrit KosterMarinus ter BraakThijs VerhaarBjorn ZuijdervlietDanny de WitAnne Marieke TijdemanNick Bandhoe
Serie 2 KKG/KKK21.00 uurInschrijvenAhg HarberinkInschrijvenInschrijvenAhg HarberinkInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Woensdag 11/12/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKG/KKK19.30 uurF V HuizenA ter HarmselA.W. BartelsJ.H. ReefhuisInschrijvenW.M. BoermanHenk de BreeInschrijvenInschrijven
Serie 2 KKG/KKK21.00 uurL A V HuizenG.J. TimmerR SchonewilleInschrijvenK.t.h. VeldhuisInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Vrijdag 13/12/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKG/KKK19.30 uurW.J. StegginkAj KroezeGs HakkersM KlasterJ VeltenH.A. VeldhuisE.e.a. PetersJ ZandvoortInschrijven
Serie 2 KKG/KKK21.00 uurA Listf.j Kist-koekkoekR WestenengH.F. GroenendijkB. van ToorJ KnolG LucasJ ZandvoortInschrijven


Zaterdag 14/12/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKG/KKK10.00 uurMarinus ter BraakInschrijvenInschrijvenInschrijvenW PeetersInschrijvenInschrijvenInschrijvenHja Stemerdink
Serie 2 KKG/KKK11.30 uurEric van EschInschrijvenG.D. SwiersJ BekendamInschrijvenInschrijvenBert van den BergInschrijvenInschrijven
Serie 3 KKG/KKK13.30 uurInschrijvenInschrijvenL.J. (Jan) BloemertInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenP.J.S TeunisseInschrijven
Serie 4 KKG/KKK15.00 uurInschrijvenInschrijvenL.J. (Jan) BloemertInschrijvenI Oude RoelinkInschrijvenInschrijvenB Oude RoelinkInschrijven


Zondag 15/12/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKG/KKK13.30 uurN van DijkT.D.G. van MourikJ. RenkerG HarmsenJ.J BosF. van DijkG WebbinkJ HuijgenMarian Patty
Serie 2 KKG/KKK15.00 uurR.p. van der LindenA van EssenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijveno


Maandag 16/12/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKG/KKK19.30 uurInschrijvenFj EgbertsBj EgbertsJm ScholtenRutger BothGj KamphuisHj VelthuisG VelthuisInschrijven
Serie 2 KKG/KKK21.00 uurooooooooo


Woensdag 18/12/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6Baan 7Baan 8Baan 9
Serie 1 KKG/KKK19.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 KKG/KKK21.00 uurooooooooo


| © 2005 - 2019 Baanplanner v5.5 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |