Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
OPEN - MP - MILITAIR PISTOOL - RANKING bij Schietvereniging de Burgerwacht te Nunspeet mei 2019
Van:
Zaterdag / 18-05-2019
Tot en met:
Zondag / 19-05-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: Locatie: Schietvereniging De Burgerwacht, Oosteinderweg 86 8072 PD Nunspeet. http://svdeburgerwacht.nl/
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Contactgegevens: R. Sukkel 06 39005041 of via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Inschrijfgeld euro 10,- per deelnemer. 30 minuten voor aanvang wedstrijd aanwezig zijn.
  • Deze wedstrijd zal volgens het schiet- en wedstrijdreglement van de KNSA worden geschoten.

Zaterdag 18/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP09.00 uuroooooo
Serie 2 MP09.45 uuroooooo
Serie 3 MP10.30 uurInschrijvenW.J. BethlehemInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 4 MP11.15 uurA SmitJ van den EndeE KartmanM. Vermaat8290M. Driessen
Serie 5 MP12.00 uurMM de ReeBen DraaismaJr Vd VeenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 6 MP12.45 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 7 MP13.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 8 MP14.00 uurA KreijlInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 9 MP14.45 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 10 MP15.30 uurKees-jan WeberInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 11 MP16.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 12 MP17.00 uurArjen de VosD.l. HeertjeInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven


Zondag 19/05/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 MP09.00 uuroooooo
Serie 2 MP09.45 uuroooooo
Serie 3 MP10.30 uurGt van HarnK van HarnP de MeijerJ.h. van de BovenkampInschrijvenJ.E.P. Bomers
Serie 4 MP11.15 uurB. LindemanB.R. VerhoogH. KhattouR. van ScheijndelD de JongE Kukupessy
Serie 5 MP12.00 uurSander BertensGeert van den BoomMaarten Dijk vanRob LamersW Platenkamp-orselD Platenkamp
Serie 6 MP12.45 uurJ.W. van VeldhuisenMenno SchrikkemaR. PostmaaV. van TuilC.a.m. van TulderH Prins
Serie 7 MP13.15 uurJ.L. v.d. PasD.J. vd VlistM WalravenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 8 MP14.00 uurRob van der Poel6250Jc LotzR V.d.bergInschrijvenInschrijven
Serie 9 MP14.45 uurInschrijvenInschrijvenPw WalstijnInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 10 MP15.30 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 11 MP16.15 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 12 MP17.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenJ.J. VriendF. RosenJ.t.f. van Mil


| © 2005 - 2019 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |