Er is gedetecteerd dat in uw browser JavaScript is uitgeschakeld...
Hierdoor werkt de Online Baanplanner mogelijk niet optimaal!

Voor optimaal gebruik, schakel JavaScript in!

Baanplanner

Terug

Wedstrijd:
DK - D2 - GKG - 100m. liggend RANKING bij SV Neerlandia te Ede januari/maart 2019
Van:
Zaterdag / 26-01-2019
Tot en met:
Zaterdag / 23-03-2019
Opmerkingen bij deze wedstrijd:
  • Locatie: SV Neerlandia Horsterweg 7 Ede
  • Klik hier om de locatie op de kaart te bekijken.
  • Contactgegevens: Harry IJzerman via CONTACT
  • Een vraag aan de organisatie van deze wedstrijd? Of wilt u zich afmelden? Klik HIER voor het CONTACT formulier.
  • Alle GKG 100 meter disciplines kunnen geschoten worden op alle dagen.
  • Inschrijfgeld euro 10,- per discipline.
  • Denk aan een kuilmaatje !

Zaterdag 26/01/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 GKG09.00 uurDick KuitenJHMM de Jongh
Serie 2 GKG10.00 uurDick KuitenG.T. de RidderH.F. BakkerH Maatman
Serie 3 GKG11.00 uurLydia MeijerS. SmitsDuncan ArendsW. Muller
Serie 4 GKG12.00 uurV. van TuilE J SmitLydia MeijerF. Krijnen
Serie 5 GKG13.00 uurJ.W. van VeldhuisenG.H. KlaassenT SmaakTom Krijnen
Serie 6 GKG14.00 uurATM VonkR van Eijk
Serie 7 GKG15.00 uuroooooo
Serie 8 GKG16.00 uuroooooo


Zaterdag 02/03/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 GKG09.00 uurFrank van BokhovenInschrijvenInschrijvenH van SoestJ. DonneW.A. Rolffs
Serie 2 GKG10.00 uurFrank van BokhovenJohn van UitertH.G. ZwartB. VosP. OnckelsG-J Weijers
Serie 3 GKG11.00 uurG. Schreuder HesJ KoomenH.j.a. BeereboomR BoschP MijnhoutR Varkevisser
Serie 4 GKG12.00 uurH.R. van WachemJohn van UitertH.j.a. BeereboomR BoschP MijnhoutR Varkevisser
Serie 5 GKG13.00 uurB. LindemanT SmaakL.p.g. ComansNjb DerijckG-J WeijersH Maasbach
Serie 6 GKG14.00 uurInschrijvenR van EijkJ.A van VugtP van VugtP SegersS Neuijen
Serie 7 GKG15.00 uuroooooo
Serie 8 GKG16.00 uuroooooo


Zaterdag 23/03/2019

SerietijdenBaan 1Baan 2Baan 3Baan 4Baan 5Baan 6
Serie 1 GKG09.00 uurInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 2 GKG10.00 uurInschrijvenA.C.A. KobesInschrijvenM de RoosIdo Oude VoshaarR Varkevisser
Serie 3 GKG11.00 uurB. LindemanA.J. KampB.R. VerhoogC.j. GiethoornH.C. GrundelInschrijven
Serie 4 GKG12.00 uurInschrijvenInschrijvenPj SteenhouwerInschrijvenInschrijvenInschrijven
Serie 5 GKG13.00 uurH. KhattouInschrijvenInschrijvenE.van de LangemeenInschrijvenInschrijven
Serie 6 GKG14.00 uurInschrijvenH. IjzermanLpg ComansD VinkF. RosenJ.t.f. van Mil
Serie 7 GKG15.00 uuroooooo
Serie 8 GKG16.00 uuroooooo


| © 2005 - 2019 Baanplanner v5.0 - Erik Wolters. | Privacybeleid | Disclaimer |